Будь ласка, СРОЧНО!!!! 1. Потенціал поля в точці посередині між двома протилежними за знаком

зарядами, що знаходяться на віддалі 20 см, дорівнює 300 В. Величина позитивного у 3 рази більша. Яка величина кожного і яка напруженість поля в цій точці? 2. Конденсатори ємністю С1=4 мкФ і С2=6 мкФ сполучені паралельно до напруги 300 В. Знайдіть заряди кожного, напруги на кожному, їх енергії. Даю 100б.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашко Виктория.

Ответ:

Объяснение:

1. d=20 см=0,2 м;

φ=300 B;

q₁=3q;

q₂=q;

E  ,   q₁   ,    q₂   ?   E=E₁-E₂=φ/d=300/0,2=1500 B/м; E₁-E₂=k/d²*(q₁-q₂)=

k/d²*(3*q-q)=2*k/d²*q=1500 B/м; q=1500*d²/(2*k)=1500*0,2²/(2*9*10⁹)=

3,3*10⁻⁹ Kл=3,3 нKл; q₂=3,3 нKл; q₁=3*3,3=9,9 нKл

2. С₁=4 мкФ;

С₂=6 мкФ;

U=300 В;

Q₁  ,   Q₂ ,  U₁  ,  U₂  W₁ ,  W₂  ?   U₁=U₂=U= 300 В; Q₁=C₁*U₁=4*10⁻⁶*300=

1,2  мKл; Q₂=6*10⁻⁶*300=1,8  мKл; W₁=C₁*U₁²/2=4*10⁻⁶*300²/2=0,18 Дж;

W₂=C₂*U₂²/2=6*10⁻⁶*300²/2=0,27 Дж;