Джерело струму, що має EPC 12 B і внутрішній опір 1 Ом, створює в колі струм силою 3 А. Визначте

опір зовнішньої ділянки кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Невская Настя.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

ε=12 В

r=1 Om

I=3A

R-?

I=ε/(R+r)

R=ε/I - r=12/3-1=3 Om