Задача 1. Для переміщення вантажу на відстань 500м автомобіль виконав роботу 5 МДж. Яку силу

розвиває автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Бугаёв Сергей.

Ответ: 10кН

Объяснение:

Дано:

S=500м

А=5МДж=5000000Дж

--------------------

F-?

А=F*S

Отсюда:

F=A/S=5000000/500=10000Н=10кН