ПОМАГИТЕ ​Бір бактериялардың ұзындығы 0,5 мкм. Осындай қанша бактерияны ұзындықтың 0,1 мм, 1 мм,

1 см кесіндісіне тығыз орналастыруға болады?0,1 мм ; 1 мм; 1 смбактерияны тығыз орналастыруға болады.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Дмитро.

Ответ:

0,1/0,5=0,2

1/0,5=2

10/0,5=20