Нужна срочно ваша помощь!!! хлопчик, що пливе озером на легкому надувному човні, кидає камінь

масою 3 кг зі швидкістю 10 м/с. якої швидкості набуває човен разом із хлопчиком у момент кидання каменя, якщо їхня маса 60 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Рогоза Ваня.

Ответ:

m1v1=(m1+m2)v

v=m1v1/m1+m2=3*10/60=30/60=0.5m/c

Объяснение: