Якою є маса моделі швидкохідного катера, якщо його імпульс дорівнює 900 кг*м/с за швидкості 20 м/с?

*

Ответы на вопрос

Отвечает Рохманко Роман.

Ответ:

45 кг

Объяснение:

p=900 кг*м/с    v=20 м/с    m=?

===

p=m*v

m=p/v=900/20=45 кг

======================