Максимално допустимий вантаж річкового судна станоить 200 тон. Як зміниться осадка судна після

того, як його розвантажуть у порту? Пложа перерізу на рівні валентності становить 10в третьому метрів квадратних Поясніть будь ласка як розвязати?

Ответы на вопрос

Отвечает Летов Август.

Ответ:

Объяснение:

m=200т=200000кг,

S=1000м²,

g=10н/кг

h-?

P=ρgV отсюда вес груза равен весу вытесненной воды

P=mg=2×10⁵×10=2×10⁶Н

Объем

V=P/ρg = 2×10⁶/1000×10=200м³

V=Sh,

Высота

h=V/S=200/1000=0,2м

Осадка судна уменьшится.