Укажіть значення заряду що проходить через мікроамперметр показання якого 3 мкА за 2 хв роботи


Ответы на вопрос

Отвечает Демонов Роман.

I=3 мкА =3*10⁻⁶А

t=2мин=120с

q-?

q=It

q=3*10⁻⁶*120=360мкКл