Для рівномірного піднімання по похилій площині вантажу із масою 200 кг була прикладена сила 250 Н

висота похилої площи 1.5 м, довжина 15 м. Визначте ККД цієї похилої площини.

Ответы на вопрос

Отвечает Chiruțac Dan.
Полезная работа А1= mgh= 200*10*1.5= 3000 Дж
Полная работа А2=F*S= 250*15=3750 Дж
КПД= А1/А2= 3000/3750=0.8 = 80%