Якого об єму алюмінєвий брусок треба взяти , щоб його сила тяжіння була 270Н S= 2700 кг/м3


Ответы на вопрос

Отвечает Галиузов Иван.
Если сила тяжести 270Н тогда масса m=F/g=270/10=27кг
V=m/p=27/2700=0.01м^3