Фотони рентгенівського випромінювання мають енергію 50 кеВ яка їх довжина хвилі та яка їх маса


Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Кристина.
Дано:
E = 50 кэВ = 50 000*10⁻¹⁹ Дж = 5*10 ⁻¹⁵ Дж
с=3*10⁸ м/с - скорость света

__________
m - ?

Рентгеновские волны распространяются со скоростью света.
Энергия лучей:
E = m*c²/2
m = 2*E / c² = 2*5*10⁻¹⁵ / 9*10¹⁶ = 1,1*10⁻³¹ кг