Із найвищої точки похилої площини, яка має довжину 10 м і висоту 5 м, починає ковзати без

початкової швидкості тіло. Який час триватиме рух тіла до основи похилої площини і яку швидкість воно матиме в кінці спуску? Коефіцієнт тертя між тілом і площиною 0,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Калинчук Каролина.

Ответчас - 3 с, швидкість - 6 м/с

Объяснение:

N=µg

Fon= µmg

Mmg=ma

a=µg

a= 0,2*10=2 м/с

s=v^2-v0^2/2a

s=v^2/2a

v=√s2a

v=√10*2*2=√40=6 м/с

t=v-v0/a

t=v/a

t=6/2= 3c