За 18 секунд колесо автомобіля здійснило 24 оберти. Визначте період обертання точки на ободі колеса.


Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.

T=18 c
n=24
_____
T-?

T=t/n = 18/24 = 0,75 c