У вертикально направленому однорідному електричному полі знаходиться порошинка масою 10-9г із

зарядом 3,2•10-17Кл. Яка напруженість поля, якщо сила тяжіння порошинки урівноважена силою електричного поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Виталий.

Ответ:

3125•10⁶В/м

Объяснение:

Eq=mg

E=mg/q=(10•10^-9кг • 10м/с²)/(3.2•10^-17Кл)=0.3125•10¹⁰В/м=3125•10⁶В/м=3125МВ/м