Описать логическим путём, как изменится ток всей цепи, если последовательно R 4 включить R 5 = 2

Ом? помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Поскольку сопротивление увеличилось, а напряжение не изменилось,

то, согласно закону Ома:

I = U / R

сила тока УМЕНЬШИТСЯ.

Отвечает Ивановская Яна.

Ответ:

Объяснение:

Струм зменшиться і це логічно витікає з закона Ома , де I=U/R  U  напруга величина стала , нам про це нічого не сказано , тому вважаємо сталою величиною, а опір змінився від 4 ом до 6 ом(4+2) тому струм відповідно зменшиться., як приклад , нехай напруга буде 220v, а опір буде 4 ом, струм буде55 а, змінився рпір і став 6ом, струм буде 220/6=31а