при вертикальному підніманні 225 кг сіна на висоту 7 м стогоклад виконує роботу 18,4 кДж З яким

прискоренням він піднімає копу сіна?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Ангелина.

Ответ:

Дано: h=7

m=225кг

A=18400 кДж

а-?

Fтяг-m*g=m*a

Fтяг=m*g+m*a

A=Fтяг*h=m*g*h+m*a*h

a=(A-m*g*h)/m*h=A/m*h

-g=18400/225*9,8-9,8=6,3м/с2