Яка кількість теплоти виділяється при повному згоранні 10т кам'яного вугілляФАСТОМ​


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Даниил.

Дано:

m = 10 т = 10000 кг

q = 2,7×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 2,7×10^7×10⁴= 270 ГДж

Ответ: 270 ГДж

еп1012ри