Обчисліть імпульс кульки, якщо вона важить 500 г зі швидкістю 4 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Китаров Азамат.

Ответ:

Объяснение:

m = 500 г = 0.5 кг

V =  4 м/с

p=?

p= m*V = 0.5*4 = 2 кг*м/с