Яку потенціальну енергію відносно землі має мідна деталь об'ємом 2дм квадратних на висоті 3м дам

10 баів​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Анжелика.

Ответ:

540Дж

Объяснение:

Е=p*V*g*h=9000*2*10^`(-3)*10*3=

540Дж

Где р - плотность меди