Струм якої сили протікає через обмотку електродвигуна, якщо він підключений до напруги 169 В, а

його потужність дорівнює 130 Вт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Симаков Кирилл.

Ответ:

I=0,77 A

Объяснение:

N=U*I

I=N/U

I=130/169=0,77 A