якої сили струм протікає провідником завдовжки 40 см розташованому в магнітному полі

пернпендикулярно до лінії магнітної індукції,якщо магнітне поле з індукцією 1,5 Тл діє на провідник з силою 0,6 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Лобачева Мария.

Ответ:

1 A

Объяснение:

L=0.4 м    α=90°    B=1.5 Тл    F=0.6 H    I=?

===

F=I*B*L*sinα

sin90°=1

I=F/(B*L)=0.6/(1.5*0.4)=1 A

===============================