СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Гелій що перебуває під тиском дві атмосфери і займає об'єм 3 літра має Таку

саму внутрішню енергію Як і Неон, що займає об'єм 5 літрів. Визначте тиск Неону

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ангелина.

Ответ:

Гелій і неон - одноатомні гази, тому для обох діє формула для визначення внутрішньої енергії

U = (3/2) * P * V

U1 = U2

Отже

P1 * V1 = P2 * V2

P2 = (V1 / V2) * P1 = (3л/5л)  * 2атм = 1.2 атм = 1.2 * 10^{5} Па