Заєць за 1хв пробіг 10м потім за 2 хв - 15хв а далі за 1хв пробіг 15м.Побудуйте графік залежності

шляху від часу для зайця ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

10-2=8

15+15=30

30-8= 22