температура 22 С 7. На спиртівці нагріли 140 г води від 15° С до 75° С. Початкова маса спиртівки зі

спиртом дорівнювала 165 г, а після закінчення нагрівання 158 г. Визначте ККД спиртівки. дам все балы​

Ответы на вопрос

Отвечает Загуляева Антонина.

Ответ:

Нагреваем воду:

Q1=c*m1*(t2-t1) = 4200*0,200*(70-15) = 46 200 Дж

Сгорело спирта:

m2 = 160-154=6 грамм или 6*10⁻³ кг

Выделилось тепла при сгорании спирта:

Q2 = q*m2 = 30*10⁶*6*10⁻³ = 180 000 Дж

Коэффициент полезного действия спиртовки:

КПД = Q1*100%/Q2 = 46 200 * 100 / 180 000 ≈ 26%