• Домашнє завдання Завдання 1 При переміщенні заряду 1 Кл по ділянці кола електричне поле

БИконало роботу 4,6 Дж. Яка напруга на ділянці кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Сексенбаева Шугыла.

Відповідь:

Пояснення:

q=1Кл |U=A/q=4,6/3=1,5B

A=4,6Дж|

—————

U=? |