Опір резистора 3,41 кОм. Сила струму в резисторі 24,6 мА. Чому дорівнює напрупруга в резисторі? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Крипчакова Настя.

Відповідь:

84V

Пояснення:

R=3.41*10³ Om

I=24.6*10∧-3 A         U=I*R⇒3.14*24.6=84