Який тиск чинить на поверхню сила 200 Н до площі 0,2 м2? Який тиск чинить на підлогу хлопчик,

маса якого 48 кг, а підошви його взуття 0,032 м2? (F=mg)

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Ответ:

1)Відповідь:20 HПояснення:P=F/S → F=S*P=200 Па*0,2м^2=40 H

2)фото