Для вимірювання коефіцієнта тертя ковзання дерева по дереву провели експеримент: за допомогою

динамометра рівномірно переміщували дерев'яний брусок по дерев'яній лінійці. Визначте за даними досліду коефіцієнт тертя ковзання, якщо динамометр показував 1,2 Н при масі бруска 400 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Rudofilov Bogdan.

Ответ:

Объяснение:...........


Отвечает Рахметова Зарина.

Объяснение:

F Tep=1,2 H m = 400r = 0, 4Kr

k = FTep / N = FTe p/mg=1,2 H/(0,4 Kr^ * 10 H/ K Gamma)= underline 0 3.

Відповідь: коефіцієнт тертя дорівнює 0, 3 .

k(c сорри, я не смог вставить эту букву)