Тло масою 20 кг та об'ємом 8 літрів занурили у воду. Визначте значення сили Архімеда та густину

тіла. (помогите пожалуйста, дам 30 балов)​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагибин Максим.

Ответ: 2500кг/м³; 80Н

Объяснение:

Дано:

m=20кг

V=8л=0,008м³

ρ1=1000кг/м³

----------------------

ρ-?; Fa-?

ρ=m/V=20/0,008=2500кг/м³

Fa=ρ1gV=1000*10*0,008=80Н