Який об'єм води витісняє колода , якщо на неї діє виштовхувальна сила 3кН?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Лия.

Ответ:

0,3м³.

Объяснение:

F=3000H

g=10м/с²

р=1000кг/м³

V-?

F=pgV => V=F/pg=3000/10000=0,3м³.