Даю всі балли! З поясненням ! Яку силу потрібно прикласти до вантажу масою 120 кг, щоб рівномірно

його підняти по похилій площині, що має ККД 60%? Висота похилої площини дорівнює 2 м, а довжина 10 м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Буракова Полина.

Ответ: 400Н

Объяснение:

Дано:

S=10м

h=2м

m=120кг

g=10Н/кг

η=60%=0,6

---------------

F-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)

F=mgh/(ηS)=120*10*2/(10*0,6)=400Н