Фізика 7 клас, цю задачу мені треба здати до 15:30 Тіло масою 25 кг. падає з висоти 30 метрів.

Визначити потенціальну і кінетичну енергію тіла на висоті 15 метрів.зробіть, будь ласка, на листочку!! дякую ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корсак Екатерина.

Ответ:

m=25кг

h30=30м

h15=15м

g=9.81м/с²

_____________

Ek15-?

Ep15-?

В верхней точке потенциальная энергия будет равна

Ep=mgh

Ep30=25*9.81*30=7357.5 Дж

А посередине на 15

Ep15=25*9.81*15=7357.5/2=3678,25 Дж

Куда делось остальное? Перешло в кинетическую.

Ek15=Ep30-Ep15

Ek15=7357.5-3678,25=3678,25 Дж

Объяснение: