Умензурку було налито 243см3 води. Коли в неї занурили картоплину, вода в мензурці піднялася до

поділки, позначеної цифрою 256. Визнач об'єм картоплини. см3.

Ответы на вопрос

Отвечает Андрюхина Настя.

Ответ: 13см³

Объяснение:

Дано:

V1=243см³

V2=256cм³

-------------

V-?

V=V2-V1=256-243=13см³