Який додатковий опір (в ком) необхідно приєднати до вольтметра, опір якого 6000 Ом, щоб верхня межа

вимірювання приладу збільшилась в 5 раз?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

R = 6000 Ом

V2 = V*5

r = ?

I = V/R

I = V2 / (R+r) = V*5 / (R+r)

V/R = V*5 / (R+r)

1/R = 5 / (R+r)

R+r = R*5

r = R*5 - R = R*4 = 4*6000 = 24000 Ома