СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ ДАМ 26 Б Задача; Алюмінієва деталь отримала 20кДж теплоти. Знайти масу деталі,

якщо її нагріли від 20 до 120 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Магзум Али.

Ответ: 0,22кг

Объяснение:

Дано:

Q=20кДЖ=20000Дж

t1=20°C

t2=120°C

c=920Дж/кг°С

-------------------

m-?

Q=cm(t2-t1)

m=Q/(c(t2-t1))=20000/(920*(120-20))=0,22кг