Перший космонавт Юрій Гагарін облетiв Землю на космічному ко раблі «Восток» за 108 хв із середньою

швидкістю 7,8 км/с. Який шлях подолав космічний корабель пiд час польоту? Срочно! Даю 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Кислякова Алина.

S=L=2\pi R =\frac{2\pi vT}{2\pi } = 108*60*7800= 50544000м=50544км