Під час розтягування нитки на 5 см виникла сила пружності 4Н. На скільки розтягнуто нитку, якщо

сила пружності становить 5,6 Н​

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Ответ:

7см

Объяснение:

5см=0005м

k-коєфіціент жорсткості пружини

Fпруж=kx

k=Fпруж/x

k=4/0,05=80

-------------------------

Fпруж=kx

5,6=80*x

x=5,6/80= 7 см