ОСТАННІЙ ДЕНЬ!!!3 ЗАДАЧІ З ДАНО!!!! 1.Знайти силу струму в колі при напрузі 24 В і опором 2

Ом.2.Знайти опір ділянки, якщо сила струму 400 мА і напруга 10В.3.Знайти напругу в колі, якщо сила струму 200 мА і опір 5 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Муркин Ваня.

Ответ:

Опір, сила та напруга.

Nazar Haman

1.Знайти силу струму в колі при напрузі 24 В і опором 2 Ом.

2.Знайти опір ділянки, якщо сила струму 400 мА і напруга 10В.

3.Знайти напругу в колі, якщо сила струму 200 мА і опір 5 Ом.

Для знаходження сили струму в колі використовуємо закон Ома: I = V/R, де I - сила струму в амперах, V - напруга в вольтах, R - опір в омах. Підставляємо в формулу дані і отримуємо:

I = 24 В / 2 Ом = 12 A

Отже, сила струму в колі дорівнює 12 ампер.

Для знаходження опору ділянки використовуємо той самий закон Ома: R = V/I, де R - опір в омах, V - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах. Підставляємо в формулу дані, приведені до одиниць СІ, і отримуємо:

R = 10 В / 0.4 A = 25 Ом

Отже, опір ділянки дорівнює 25 ом.

Знову використовуємо закон Ома: V = I * R, де V - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах, R - опір в омах. Підставляємо в формулу дані і отримуємо:

V = 0.2 A * 5 Ом = 1 В

Отже, напруга в колі дорівнює 1 вольту