Знайдіть радіус кола, описаного навколо прямокутника зі сторонами 8 см і 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Ворошко Макс.

Відповідь:

Радіус кола, описаного навколо прямокутника, дорівнює напівдіагоналі цього прямокутника. Нехай діагональ прямокутника має довжину d. Тоді, за теоремою Піфагора, маємо:

$$d^2 = 8^2 + 6^2 = 100$$

Отже, діагональ має довжину $d = \sqrt{100} = 10$ см, а радіус кола, описаного навколо прямокутника, дорівнює $\frac{d}{2} = \frac{10}{2} = 5$ см. Відповідь: 5 см.

Пояснення:

Отвечает Оськин Влад.

Відповідь:

Пояснення:

Радіус кола, описаного навколо прямокутника, дорівнює напівдіагоналі цього прямокутника.Напівдіагональ прямокутника дорівнює √(8²+6²) = √100 = 10 см.Тому радіус кола дорівнює 10 см