У ланцюзі, що складається з послідовно з'єднаних провідників опорами R1=15 Ом, R2=14 Ом, R3=11 Ом,

сила струму дорівнює 3 А. Яка загальна напруга в цьому ланцюзі? СРОЧНО 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.

Відповідь:

Пояснення:

Для знаходження загальної напруги в ланцюзі, складеному з послідовно з'єднаних опорів, потрібно обчислити суму напруг, які втрачаються на кожній опорі.

Згідно із законом Ома, напруга на кожній опорі в ланцюзі дорівнює добутку опору на силу струму, що проходить через неї:

V1 = R1 * I = 15 Ом * 3 А = 45 В

V2 = R2 * I = 14 Ом * 3 А = 42 В

V3 = R3 * I = 11 Ом * 3 А = 33 В

Отже, загальна напруга в ланцюзі дорівнює сумі напруг на кожній опорі:

V = V1 + V2 + V3 = 45 В + 42 В + 33 В = 120 В

Отже, загальна напруга в цьому ланцюзі дорівнює 120 В.

Отвечает Ракитянская Виктория.

Ответ:

Дер позаземного 3 рьвзньадкиит4ли рлклм

Объяснение:

Потому что так надо