З якою силою повітря тисне на тіло, площа поверхні якого 5м² , якщо атмосферний тиск становить

101,3кПа?

Ответы на вопрос

Отвечает Коліда Софія.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі необхідно скористатися формулою тиску:

P = F/S,

де P - тиск, F - сила, яка діє на площину S.

У нас дано тиск P = 101,3 кПа і площу S = 5 м², тому підставляємо ці значення у формулу:

F = P*S = 101,3 кПа * 5 м² = 506,5 кН.

Отже, повітря тисне на тіло з силою 506,5 кН.