Імпульс фотона певного електромагнітного випромінювання дорівнює 1,1.10-27 кг.м/с. Довжина хвилі

цього випроміню- вання становить: A 400 нм Б 500 нм в 600 нм г 700 нм ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 50 БАЛОВ ПОВНУ ВИДПОВИДЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучинская Есения.

Імпульс фотона електромагнітного випромінювання пов'язаний з його енергією і частотою за формулою p = E/c = hν/c, де p - імпульс фотона, E - його енергія, c - швидкість світла, h - стала Планка, ν - частота фотона. За умовою p = 1,1 × 10^-27 кг·м/с, можна знайти енергію фотона:

E = pc = 1,1 × 10^-27 кг·м/с × 299792458 м/с ≈ 3,3 × 10^-19 Дж.

Для знаходження довжини хвилі фотона можна скористатися формулою ν = c/λ, де λ - довжина хвилі. Підставивши значення швидкості світла c = 299792458 м/с та знайдену частоту ν = E/h, отримаємо:

λ = c/ν = ch/E = hс/E = 6,63 × 10^-34 Дж·с × 299792458 м/с / (3,3 × 10^-19 Дж) ≈ 6,0 × 10^-7 м, тобто довжина хвилі цього випромінювання становить близько 600 нм (відповідь Б).