Плоский конденсатор, який складається з пластин площею 200C * M ^ 2 кожна, розділено прошарком

слюди товщиною 1 мм. Конденсатор зарядили до напруги 2400 В. Визначити енергію електричного поля конденсатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Грабовский Никита.

Ответ: 207.36 мкДж.

Объяснение:

Енергія електричного поля конденсатора:

E = 1/2 * C * V^2

Ємність плоского конденсатора:

C = ε * S / d

C = 6 * 200e-6 / 1e-3 = 1.2 * 10^-7 Ф

Підставляємо значення ємності та напруги у формулу для енергії електричного поля:

E = 1/2 * 1.2 * 10^-7 * (2400)^2 = 207.36 мкДж