СРОЧНО!!! Тіло масою 0.5 кг падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює висота з якої падало

тіло, якщо швидкість в момент падіння на поверхню Землі 4 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Вазиева Виолетта.
Дано:
m=0,5кг
v=4м/с
g=10
Знайти:
h-?
Формула для кінетичної енергії тіла, яке падає з висоти h:
mgh = mv²/2
0,5*10*h=0,5*4²/2
5h=2²
h=4/5=0,8м
Відповідь: висота з якої падало тіло дорівнює 0.8 метра