Космічний корабель робить м'яку посадку на Мiсяць, рухаючись сповільнено у вертикальному напрямі

(відносно Місяця) із сталим прискоренням 8,38 м/с?. Скільки важить космонавт масою 70 кг, який перебувас у цьому кораблі? Прискорення вільного падіння на Місяці 1,6 м/с2​ СРОЧНОООО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Сергей.

Відповідь:

P=672Н

Объяснение:

P=m(g+a)

g=1,6м/с² (прискорення вільного падіння на місяці)

P=70(1,6+8)=70*9,6=672Н

Пояснення: