Даю 20 балів ! Камінь летить зі швидкістю 10 м/с і має механічною енергією 10 Дж. Найти масу

каменю​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Отже, маса каменю дорівнює 2 кг.

Объяснение:

Щоб знайти масу каменю, потрібно використати формулу для кінетичної енергії:

K = (1/2) * m * v^2,

де K - кінетична енергія, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

За умовою задачі, маємо K = 10 Дж і v = 10 м/с.

Підставляючи ці значення в формулу, маємо:

10 = (1/2) * m * (10)^2,

що дорівнює

m = 10 / (1/2 * 10^2) = 2 кг.

Отже, маса каменю дорівнює 2 кг.