На тіло, що має вісь обертання, діє за стрілкою годинника сила F1=40 Н, проти стрілки годинника

сила F2=10 H. Знайти плече сили F1, якщо плече сили F2 дорівнює 40 см і тіло перебуває в рівновазі. А) 0,01м Б) 0,1см В) 0,1м Г) 0,01см

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Никита.

F1 = 40 H

F2 = 10 H

d2 = 40 см

d1 -?

З умови рівноваги важеля F2/F1 = d1/d2 знайдемо d1 = F2*d2/F1

d1 = 10 * 40 / 40 = 10 см = 0,1м

Відповідь: В) 0,1м