Електричне поле з напруженністю 5Кілоньютон/Кулон діе на заряд 2нкл із силою а)0.4МКН б)1МКН

в)2.5МКН г)10МКН

Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Диана.

Відповідь: Для визначення сили, що діє на заряд в електричному полі, ми можемо використовувати формулу:

F = q * E,

де F - сила, q - заряд, E - напруженість електричного поля.

У нашому випадку, ми маємо заряд q = 2 нКл.

a) Сила, коли E = 5 кН/Кл:

F = (2 нКл) * (5 кН/Кл) = 10 нН (наноньютон).

б) Сила, коли E = 1 МН/Кл:

F = (2 нКл) * (1 МН/Кл) = 2 МН (меганьютон).

в) Сила, коли E = 2.5 МН/Кл:

F = (2 нКл) * (2.5 МН/Кл) = 5 МН (меганьютон).

г) Сила, коли E = 10 МН/Кл:

F = (2 нКл) * (10 МН/Кл) = 20 МН (меганьютон).

Отже, відповіді:

а) 10 нН

б) 2 МН

в) 5 МН

г) 20 МН

Пояснення: