СРОЧНО!!!! підвал має форму куба з довжиною ребра 4 м. підвал затопило водою на 3/4 йооо висоти.

для відкачування води взяли насос з незміною потужність 1кВт. за який час цей насос відкачає водуз поясненням будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Музыка Иван.

a = 4 м

h = 3/4 * a = 3 м

N = 1 кВт = 1000 Вт

t - ?

Запишемо формулу потужності:

N = A / t

Для формули роботи ι = h:

A = Fι = Fh

Значення сили F знайдемо із формули гідростатичного тиску p = F / S(дна):

p = ρgh

S = a²

F = pS = ρgha²

Отже робота А = ρgh²a²

З формули потужності знайдемо час t:

t = A / N = ρgh²a² / N

ρ(води) = 1000 кг/м³

Підставимо величини у формулу:

t = 1000 * 9,8 * 3² * 4² / 1000 = 1411,2 c

Відповідь: насос відкачає воду приблизно за 24 хв, t = 1411,2 с