Чому дорівнює жорсткість пружини іграшкового пістоле та, стиснена на 5 см, якщо в момент пострілу

пружина розпрямляється, а кулька масою 20 г починає рухатися зі швидкістю 3 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Иван.

Ответ: 72Н/м

Объяснение:

Дано:

x=5см=0,05м

m=20г=0,02кг

V=3м/с

---------------

k-?

В момент выстрела потенциальная энергия пружины равна кинетической энергии шарика:

Еп=Ек

kx²/2=mV²/2

Отсюда:

k=mV²/x²=0,02*3²/0,05²=72Н/м